Welcome Anonymous !

Teraz jest czwartek, 13 gru 2018, 00:27
Pathway:  Strona główna forum Inne Różne

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Czy chcemy mieć wątek-giełde na tym forum?

Tak, chcę mieć wątek gdzie bedę mógł coś sprzedć, kupić, zamienić.
17
100%
Nie, uważam że od tego są specjalne serwisy.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 17

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez czapelkaDM sobota, 13 paź 2018, 01:09

Kolejna porcja płyt SACD do wystawienia (w tym dużo naprawdę rzadkich pozycji). Startujemy od złotówki, bez ceny minimalnej.

- Depeche Mode - "Playing The Angel" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/depeche-mode-playing ... 19681.html
- Depeche Mode - "Speak And Spell" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/depeche-mode-speak-a ... 23026.html
- Tangerine Dream - "Rubycon" (SACD): https://allegro.pl/tangerine-dream-ruby ... 65277.html
- Paul Van Dyk - "Reflections" (SACD 5.1): https://allegro.pl/paul-van-dyk-reflect ... 37346.html
- David Bowie - "The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars" (SACD 5.1): https://allegro.pl/david-bowie-ziggy-st ... 48991.html
- David Bowie - "Let's Dance" (SACD): https://allegro.pl/david-bowie-let-s-da ... 50464.html
- Peter Gabriel - "Shaking The Tree" (SACD): https://allegro.pl/peter-gabriel-shakin ... 53459.html
- Genesis - "A Trick Of The Tail" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/genesis-a-trick-of-t ... 02516.html
- Sting - "Sacred Love" (SACD 5.1): https://allegro.pl/sting-sacred-love-sa ... 18050.html
- Ray Charles - "Genius Loves Company" (SACD 5.1): https://allegro.pl/ray-charles-genius-l ... 41554.html
- Jeff Beck - "Blow By Blow" (SACD 5.1): https://allegro.pl/jeff-beck-blow-by-bl ... 45214.html
- Can - "Tago Mago" (SACD): https://allegro.pl/can-tago-mago-sacd-s ... 67471.html

Do tego jeszcze na zwykłej CD:
- Can - "Monster Movie" (CD): https://allegro.pl/can-monster-movie-i7613669091.html

Zapraszam serdecznie do licytacji i życzę powodzenia!

EDIT: Źle podlinkowały mi się SACD Raya Charlesa, Can, Petera Gabriela i "Let's Dance" Bowiego - linki już poprawione! :)
czapelkaDM
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2016, 10:01

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez czapelkaDM wtorek, 16 paź 2018, 21:09

Źle podlinkowały mi się SACD Raya Charlesa, Can, Petera Gabriela i "Let's Dance" Bowiego - linki już poprawione! :)
czapelkaDM
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2016, 10:01

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez piotrus sobota, 20 paź 2018, 22:00

Już się chyba majątku na takich płytach nie da zarobić?

Pytam z ciekawości bo mam dużą kolekcję i swego czasu niektóre płyty chodziły w zawrotnych cenach. Złamanie SACD spowodowało drastyczny spadek wartości. Poniekąd szkoda.
Avatar użytkownika
piotrus
Komentator
Komentator
 
Posty: 455
Dołączył(a): poniedziałek, 17 kwi 2006, 21:34

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez czapelkaDM poniedziałek, 22 paź 2018, 17:21

Wiesz, wszystko zależy od tego jak zdefiniujesz "majątek" i "zawrotne ceny" :) Osobiście pamiętam (a SACD zbieram gdzieś od około 2006 roku), że udawało mi się trafiać na niektóre rzeczy za w zasadzie bezcen. Jako punkt odniesienia mogę podać, że wystawiony na allegro jakieś 2 lata temu dwupłyt SACD Kraftwerka "Minimum Maximum" poszedł za 497 PLN. Nie wiem jak było kiedyś, kojarzę jedynie, że ja swój egzemplarz pierwotnie w 2009 kupiłem za 208,50 PLN (też aukcja na allegro). Jakiś czas temu z kolei ktoś próbował to pchnąć na allegro w opcji "Kup teraz" za zdaje się 1000 PLN, potem chyba cena zeszła o stówkę czy dwie, ale już nie obserwowałem, czy ktoś nabył.

A tak z ciekawości - jeśli pamiętasz kiedy i po ile chodziły kiedyś płytki SACD - chętnie poczytam :)
czapelkaDM
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2016, 10:01

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez piotrus poniedziałek, 22 paź 2018, 23:39

Kraftwerk był po 9 stówek ale chyba niemiecka wersja, Black Celebration za 450, Avalon był drogi ;nie pamiętam już wiele, trochę osłabiło mi się to hobby ale potężna kolekcja multichannel została. Chyba lepiej wystawiać na ebay albo discogs ale i tak to juz nie to.

SACD-R załatwiło handel rzadkimi płytami..
Avatar użytkownika
piotrus
Komentator
Komentator
 
Posty: 455
Dołączył(a): poniedziałek, 17 kwi 2006, 21:34

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez czapelkaDM wtorek, 20 lis 2018, 12:11

Dziś wystawiam różnoformatowo - i SACD, i DVD-Audio, i CD, i winyle, i kasety. Ale poza tym bez zmian - od złotówki, bez ceny minimalnej

SACD:
- Depeche Mode - "Playing The Angel" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/depeche-mode-playing ... 73353.html
- Sting - "Sacred Love" (SACD 5.1): https://allegro.pl/sting-sacred-love-sa ... 87399.html
- Pink Floyd - "The Dark Side Of The Moon" (SACD 5.1): https://allegro.pl/pink-floyd-dark-side ... 99088.html
- The Rolling Stones - "Hot Rocks 1964-1971" (2 x SACD): https://allegro.pl/rolling-stones-hot-r ... 05999.html
- Carmen McRae - "Supreme Jazz Collection" (SACD 5.1): https://allegro.pl/carmen-mcrae-supreme ... 58537.html
- Stan Getz - "Supreme Jazz Collection" (SACD 5.1): https://allegro.pl/stan-getz-supreme-ja ... 61766.html
- Oscar Peterson - "Supreme Jazz Collection" (SACD 5.1): https://allegro.pl/oscar-peterson-supre ... 66288.html
- Nat King Cole - "Supreme Jazz Collection" (SACD 5.1): https://allegro.pl/nat-king-cole-suprem ... 72202.html

DVD-Audio:
- Queen - "The Game": https://allegro.pl/queen-the-game-dvd-a ... 77865.html
- Joni Mitchell - "Both Sides Now": https://allegro.pl/joni-mitchell-both-s ... 82870.html

CD:
- Depeche Mode - "Delta Machine" (2 x CD): https://allegro.pl/depeche-mode-delta-m ... 86649.html
- Depeche Mode - "Violator": https://allegro.pl/depeche-mode-violato ... 88580.html
- Motor - "Klunk": https://allegro.pl/motor-klunk-2006-ele ... 91392.html
- Motor - "Man Made Machine": https://allegro.pl/motor-man-made-machi ... 10529.html
- Peter Gabriel - "1": https://allegro.pl/peter-gabriel-1-cd-i7682312997.html
- Bjork - "Medulla": https://allegro.pl/bjork-medulla-cd-i7682325060.html
- Can - "Monster Movie": https://allegro.pl/can-monster-movie-i7682326468.html

Kasety:
- Depeche Mode - "The Singles 81->85": https://allegro.pl/depeche-mode-the-sin ... 29829.html
- Depeche Mode - "Songs Of Faith And Devotion": https://allegro.pl/depeche-mode-songs-o ... 31123.html
- Depeche Mode - "Ultra": https://allegro.pl/depeche-mode-ultra-k ... 33421.html
- Depeche Mode - "The Singles 86>98": https://allegro.pl/depeche-mode-the-sin ... 34778.html
- Depeche Mode - "Barrel Of A Gun": https://allegro.pl/depeche-mode-barrel- ... 36116.html
- Depeche Mode - "Only When I Lose Myself": https://allegro.pl/depeche-mode-only-wh ... 37538.html

Winyle:
- Chvrches - "The Mother We Share": https://allegro.pl/chvrches-mother-we-s ... 40663.html
- Belinda Carlisle - "Heaven On Earth (30th Anniversary Box)" (4 x LP + 1 x CD): https://allegro.pl/belinda-carlisle-hea ... 54977.html
czapelkaDM
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2016, 10:01

Re: KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ... GIEŁDA

Postprzez czapelkaDM wtorek, 11 gru 2018, 20:15

Wystawiam dziś następujące pozycje SACD (tradycyjnie od złotówki, bez ceny minimalnej):

- Depeche Mode - "Playing The Angel" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 7721213478
- Depeche Mode - "Construction Time Again" (SACD 5.1 + DVD): https://allegro.pl/depeche-mode-constru ... 27380.html
- The Police - "Every Breath You Take - The Classics" (SACD 5.1): https://allegro.pl/the-police-every-bre ... 30622.html
- Steely Dan - "Gaucho" (SACD 5.1): https://allegro.pl/steely-dan-gaucho-sa ... 45888.html
- Foreigner - "4" (SACD MFSL): https://allegro.pl/oferta/foreigner-4-s ... 7721252691

Ponadto na zwykłym CD:
- Can - "Monster Movie": https://allegro.pl/show_item.php?future ... 7721255254

oraz box winylowy:
- Belinda Carlisle - "Heaven On Earth (30th Anniversary Edition)" (BOX 4 x LP + CD): https://allegro.pl/oferta/belinda-carli ... 7721254413

Zapraszam do licytacji i życzę powodzenia.
czapelkaDM
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2016, 10:01

Poprzednia strona

Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron
 
RocketTheme Joomla Templates

Kto przegląda forum

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (995) było poniedziałek, 11 lip 2016, 18:54

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości